layout-wrota-lipiec2014-tlo-gosp

gospodarka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Targi Innowacji i Przedsiębiorczości

24 kwietnia br. rozpoczną się pierwsze Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE oraz Spotkania Kooperacyjne firm-lokatorów i klastrów w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym. W ciągu dwóch dni odbędą się dwie imprezy, na których członkowie klastrów z całej Polski będą mieli okazję zapoznać się z działalnością podobnych do siebie firm oraz zaprezentować swoją ofertę przed szeroką publicznością.

Wyjątkowość imprezy 4 FUTURE polega na tym, że wystawcami będą tu tylko i wyłącznie firmy, które swoje siedziby mają w ośrodkach innowacji i przedsiębiorczości – parkach nauki, technologicznych czy inkubatorach oraz członkowie klastrów.

Targi będą trwały dwa dni i będą imprezą otwartą, niebiletowaną. Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy interesują się innowacjami i tych, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem lub rozwijaniem działalności w ramach parku lub inkubatora. Specjalne zaproszenia kierowane jest do przedstawicieli venture capital, przedsiębiorców, ośrodków B+R, studentów oraz środowisk opiniotwórczych - przedstawicieli władz, środowiska naukowego i mediów.

W tym samym czasie co targi 4 FUTURE odbywać się będą spotkania kooperacyjne połączone z warsztatami merytorycznymi. Jest to impreza zamknięta, dostępna tylko dla przedstawicieli firm ulokowanych w ośrodkach innowacji i przedsiębiorczości oraz członków klastrów.

Imprezy organizowane są w ramach projektu Forum Parków Naukowych i Technologicznych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowanego przez Dolnośląski Park Innowacji i Nauki, Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce oraz Województwo Dolnośląskie. Udział w nich jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu oraz noclegu. Jednocześnie koszt udziału w targach i spotkaniach kooperacyjnych stanowią dla przedsiębiorcy pomoc de minimis.Zainwestuj w Podkarpackim

NEREUS LOGObleu fond blanc

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage